Wdrożenia

Search by date
May 29, 2020

LauncherPlus firmy Vivitek pomaga uczestnikom spotkań bez kłopotu połączyć się w obiekcie Hyatt Place Amsterdam Airport.

Wyjątkowa obsługa, dbałość o szczegóły i umiejętność sprostania wymaganiom gości to cechy wyróżniające wyjątkowy hotel. Są to cechy, którymi cieszą się goście czterogwiazdkowego Hyatt Place Amsterdam Airport od czasu jego otwarcia pięć lat temu.

Read more
Jul 22, 2019

Biblioteka — DU7090Z, laserowy projektor o wysokiej rozdzielczości i długiej ogniskowej

Dzięki laserowi nowej generacji zapewniającemu zaawansowaną technologię projekcji model DU7090Z oferuje zdumiewająco żywe kolory i wysoką jasność wynoszącą 6000 ANSI lumenów. Konstrukcja bez lampy oznacza niski koszt eksploatacji i zmniejsza potrzebę konserwacji, a także zapewnia stabilny obraz wysokiej jakości nawet przez 20 000 godzin. Model DU7090Z gwarantuje niesamowitą jakość projekcji w dużych pomieszczeniach oraz niezrównany zwrot z inwestycji.

Read more
Dec 4, 2017

AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W WALENCJI

AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W WALENCJI POSTANAWIA WYMIENIĆ STARY SPRZĘT AUDIOWIZUALNY NA NOWE URZĄDZENIA FIRMY VIVITEK

Read more
Oct 31, 2017

Centrum nauki Lava Centre na Islandii

Centrum nauki Lava Centre na Islandii korzysta z zaawansowanych projektorów firmy Vivitek

Read more
<< < 1 - 2 - 3 - 4 > >>

Vivitek dąży do zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji i oferuje program dla regionu EMEA, w którym wszystkie projektory Vivitek są objęte gwarancją na wypadek awarii przez okres dwóch, trzech lub pięciu lat, w zależności od modelu i czasu pracy urządzenia.

Skontaktuj się z nami w celu chęci zakupu lub prezentacji produktu. W przypadku pytań dotyczących kwestii technicznych odwiedź naszą stronę pomocy.