O firmie Vivitek

O firmie Vivitek

Vivitek jest wiodącym producentem urządzeń do prezentacji i wyświetlania obrazu, w tym szerokiej gamy wielokrotnie nagradzanych projektorów cyfrowych, opartych na najnowszych, nowatorskich rozwiązaniach technicznych. Są wśród nich urządzenia przeznaczone do zastosowań w systemach kina domowego, branży edukacyjnej oraz salach konferencyjnych. Vivitek był pierwszym na świecie producentem projektorów kina domowego z lampami LED oferujących pełną rozdzielczość HD. Firma należy też do prekursorów małych, lecz wydajnych projektorów HD z lampami LED. Oferowane są pod nazwą handlową Qumi szerokiemu gronu odbiorców indywidualnych. Vivitek jest także jednym z pierwszych producentów projektorów cyfrowych 3D-ready z opracowanymi przez Texas Instruments układami DLP link®.

 

Nasz cel

Pragniemy zaopatrywać rynek w prodykty wysokiej jakości, które nie tylko spełniają oczekiwania klientów, ale też dają im poczucie satysfakcji i rozrywkę na najwyższym poziomie.

 

W co wierzymy

Vivitek działa w poczuciu pełnej odpowiedzialności za swoje procesy produkcji i programy biznesowe. Wszystkie produkty Vivitek są projektowane z uwzględnieniem potrzeby ochrony środowiska. Produkuje się je w „zielonych” zakładach produkcyjnych wyposażonych w inteligentne systemy chłodzenia i energooszczędne układy zasilające. Przy produkcji używa się wyłącznie bezołowiowych stopów lutowniczych

 

  • Do montażu wszystkich podzespołów elektronicznych – a także w nich samych - stosujemy wyłącznie luty bezołowiowe
  • Niepalne obudowy projektorów nie zawierają materiałów halogenowanych
  • Stosujemy obiektywy ze szkła bezołowiowego
  • Minimalizujemy ilość elementów papierowych, a te, które załączamy do produktów – jak instrukcje obsługi oraz materiały opakowaniowe – są wykonane z papieru makulaturowego
  • Przemyślane układy chłodzenia naszych produktów maksymalnie ograniczają nadmierne zużycie energii

 

Produkcja

Vivitek to marka należąca do spółki Delta Electronics, znanego na całym świecie producenta urządzeń elektronicznych z siedzibą w Tajwanie. Produkty Vivitek to owoc ponad 10-letniego doświadczenia w projektowaniu i produkcji. Zastosowana w nich imponująca wiedza techniczna czyni Vivitek globalnym liderem technologicznym w branży projektorów.

W ostatnich latach spółka Delta Electronics przekształciła się z producenta urządzeń w dostawcę rozwiązań. Obecnie nasza działalność obejmuje także elektroniczne układy zasilające, zarządzanie energią i inteligentne rozwiązania proekologiczne. Obietnica marki Delta Electronics brzmi: „Smarter. Greener. Together.” („Mądrzej. Bardziej ekologicznie. Razem.”) i ma motywować do tworzenia i powszechnego stosowania inteligentnych rozwiązań energooszczędnych. W Delta Electronics jesteśmy przekonani, że technika i współpraca to jedna z możliwych dróg ku czystszej i bardziej przyjaznej środowisku przyszłości.

 

Vivitek prowadzi międzynarodową działalność handlową i marketingową w Ameryce Północnej, Europie i Azji. Dział badawczo-rozwojowy firmy mieści się w Tajwanie, a jej zakłady produkcyjne – w Chinach. Produkty Vivitek są sprzedawane na całym świecie za pośrednictwem sieci autoryzowanych przedstawicieli handlowych, dystrybutorów, partnerów handlowych, sklepów detalicznych – w tym internetowych – oraz integratorów systemów.

 

Vivitek dąży do zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji i oferuje program dla regionu EMEA, w którym wszystkie projektory Vivitek są objęte gwarancją na wypadek awarii przez okres dwóch, trzech lub pięciu lat, w zależności od modelu i czasu pracy urządzenia.

Zachęcamy do kontaktu - dziel się z nami swoimi sugestiami i opiniami, abyśmy mogli się rozwijać dla naszych klientów.